Okna
a dveře

Společnost PSK oknaSpolečnost PKS okna a. s., se sídlem ve Žďáru nad Sázavou, působí na českém trhu od samého počátku 90. let (původně pod názvem Agrostav). Reference firmy PSH okna zasahují od realizací rodinných domů, přes bytové domy, administrativní objekty až po školská zařízení, obchodní centra a průmyslové parky.

Pro svoje klienty nabízíme okna a dveře od prověřeného dodavatele oken PKS okna a. s., jehož tradiční produkty patří mezi špičku na tuzemském trhu. Léty prověřenou kvalitu dokládají nejen certifikáty dle požadavků norem ISO 9001 a ISO 14001, ale i pozice na našem trhu a reference spokojených zákazníků. Svojí kvalitou se výrazně odlišují od dodavatelů imitací značkových výrobků či oken polských výrobců. Nemalým důkazem kvality je také minimální množství vad a nedodělků včetně striktního dodržování smluvních termínů.

Okna PKS

  • pomáhají omezovat spotřebu energie a tím šetřit náklady
  • sledují nejnovější trendy kvality a normy
  • umějí být moderní, tradiční i nadčasové

Sortiment PKS okna

Dřevěná euro okna

drevene_okno_pskpod značkou PKS okna se na českém trhu objevují již od roku 1994. Stále oblíbená dřevěná okna jsou vyráběna dle nejmodernějších trendů a vyznačují se vysokou kvalitou, výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi, velkou odolností vůči vlivům prostředí a dlouhou životností.

Více informací >

Plastová okna

plastové okno psknesoucí značku PKS okna mají na tuzemském trhu déle než 20letou tradici.  Jejich výroba podléhá nejnovějším technologiím. Jsou to vysoce kvalitní okna s nenáročnou údržbou, vysokou schopností izolovat teplo i zvuky, dlouhou životností a vysokou odolností vůči vlivům prostředí. Všechna plastová okna jsou vyráběna s pomocí moderních technologií v kombinaci s precizní ruční prací.

Více informací >

Hliníková okna

hlinikové okno pskPKS se vyrábějí již od roku 1995. Svým elegantním a nadčasovým vzhledem hliníková okna výrazně oživí vzhled vašeho domu, přidají mu na výjimečnosti, reprezentativnosti a povýší jej tak na moderní rezidenci. Mezi jejich vlastnosti patří dlouhá životnost, vysoká kvalita a odolnost, zároveň skvěle eliminují tepelné mosty a výrazně izolují hluk z vnějšího prostředí.

Více informací >

Doplňky k oknům

zaluzie psk okna
Detaily dotvářejí celek. Parapetní desky jsou právě tím prvkem, který umí dotvořit celkový dojem z oken. Zvolit můžete materiál, barevné provedení či šířku nabízených vnitřních i venkovních parapetních desek.

Více informací >

Sortiment PKS dveře

Detailní informace o produktech PSK najdete ZDE.


Certifikáty